FURNITURE / Dining Room Furniture / Dinner table 9772346
nr 977 2346
DINNER TABLE
Carl Malmsten, Bodafors, 1963, length: 140 cm, width: 100 cm, height: 74 cm, 2 st ilägg, wear, damages.
Carl Malmsten, Bodafors, 1963, längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 cm, 2 st ilägg
Condition: slitage, skador
800
SEK 1300
Monday August 31 2015
at 19:06:00
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)